O nás

Výstavbou rodinných domov sa zaoberáme od roku 2006. V roku 2013 sme zmenili právnu formu na s. r. o. V spoločnosti Stavby–Dlhoš s. r. o. sa zaoberáme realizáciou nízkoenergetických domov. Domy staviame v prevedení murovaný dom (Ytong, Porfix, tehla). Naše stavby realizujeme najmä v Trnavskom kraji. Zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu práce, profesionalitu, ústretovosť, čestnosť, poctivosť a k tomu naviac aj reálne a férové ceny. Dodržiavanie technologických predpisov, odborné poradenstvo a seriózny prístup k zákazníkom sú u nás samozrejmosťou.

Spoločnosť Stavby–Dlhoš s. r. o. zabezpečí výstavbu vášho rodinného domu: od prvej myšlienky naň, až do chvíle, kedy sa budete do nového domu sťahovať.

nízkoenergetický rodinný dom

Prečo si vybrať práve nás?

 • null
  Realizáciu náročných diel bez problémov zvládame vďaka profesionálnemu prístupu a prepracovanosti organizácie výstavby.
 • null
  Jednoznačne kladieme dôraz na spokojnosť našich klientov a to nielen po stránke kvality výstavby, ktorá je samozrejmosťou.
 • null
  Prispôsobujeme sa individuálnym potrebám našich klientov (skúsenosti +  spoločné riešenia = spokojnosť klienta).
 • null
  Reagujeme na najmodernejšie trendy v stavebníctve a poskytujeme možnosť výberu z viacerých alternatív v závislosti od individuálnych potrieb zákazníkov.
 • null
  Za pol roka sa môžete nasťahovať do svojho nového bývania.
 • null
  Sme držiteľmi osvedčení o našej kvalifikácii v oblasti striech a tesárstva.

Čo nás odlišuje od iných firiem?

null

Materiály vysokých štandardov

Používame materiál od kvalitných a overených výrobcov. 100% výsledky dosahujeme ich správnou montážou a dodržiavaním technických postupov stanovených jednotlivými výrobcami.

null

Spolupráca so spoľahlivými odborníkmi

Pracujeme so stálymi pracovníkmi a dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti. Väčšina u nás pracuje od začiatku, čo svedčí o tom, že sme s ich výsledkami a prácou spokojní nielen my, ale aj naši zákazníci.

null

Moderné certifikované technológie

Používame systémové riešenia kvôli tomu, aby stavba spĺňala deklarované parametre a boli vyriešené aj konštrukčné detaily, ktoré rozhodujú o výslednej kvalite prevedenej práce.

Stavajte s profesionálmi a bývajte bez starostí!

Top

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíš, klikni na tlačítko "akceptovať".