Často kladené otázky

Zákazník si vyberie projekt z našej ponuky, ktorý najviac zodpovedá jeho predstavám, resp. má svoju vlastnú predstavu o podobe svojho budúceho domu.

Následne si dohodneme osobné stretnutie na niektorej z našich práve realizovaných stavieb, kde vám názorne predstavíme ako pracujeme, ako prebieha postup výstavby a prekonzultujeme všetky vaše otázky. Na záver stretnutia zhrnieme body, ktoré sú pre vás pri tvorbe projektu prioritné.

Následne prichádza na rad kúpa projektu podľa vami vybraného rodinného domu z nášho katalógu a príprava zmluvných podkladov.

Vieme vám realizovať aj projekt, ktorý ste si zakúpili inde alebo dali vypracovať inému projektantovi.

Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Každá stavebná konštrukcia má svoje plusy aj mínusy. Je len na zákazníkovi, pre ktorú konštrukciu sa rozhodne na základe svojich osobných preferencii. Podstatné je, aby bol zhotovený kvalitne a vyhovoval nárokom zákazníka, ktorý je s jeho užívaním spokojný. My sa zaoberáme výstavbou murovaného domu.

Výstavba sa rozdelí na etapy, napríklad: základy, hrubá stavba, holodom (v závislosti od rozsahu dodávaných prác).

Pred začatím etapy je záloha, ktorá je jasne zmluvne definovaná. Po jej ukončení a prevzatí nasleduje doplatenie danej etapy. Podrobné platobné podmienky si môžete prezrieť na našej stránke Financovanie stavby.

Áno. Dnes sú na trhu dostupné moderné stavebné technológie, ktoré umožňujú výstavbu domu bez zníženia kvality aj v zimných mesiacoch. Niektoré mokré procesy výstavby je však nutné preložiť až na jarné obdobie.

Prvotný pohľad na cenu môže vyvolať takýto dojem, avšak odporúčame záujemcom, aby si podrobne porovnali, čo je zahrnuté v cene, či majú možnosť výberu, zmeny a v akom objeme, kvalite, resp. obsahu sú ponúkané materiály.

V neposlednom rade je dôležitá kvalita odvedených prác, referencie a spoľahlivosť. V tabuľke uvádzame príklad z praxe, kedy si náš zákazník podrobne porovnal našu ponuku s tou „najlacnejšou“.

Nenašli ste to, čo ste hľadali? Napíšte nám!